medghoo
09 بهمن 1401 - 14:24

۶۵۲ پروژه عمرانی و ‌اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد آماده افتتاح شد

‌استاندار‌ کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶۵۲ پروژه عمرانی و ‌اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد آماده افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سیدعلی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حکمی مرادعلی پیوند را به سمت سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع استانداری منصوب کرد و در آئینی با حضور برخی ازمدیران استانی معرفی شد.

مرادعلی پیوند دارای مدرک تحصیلی دکتری ریاضی عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج است که سوابقی از جمله مشاور استاندار و رئیس سازمان جوانان کهگیلویه و بویراحمد در دولت نهم و فرماندار شهرستان دنا در دولت دهم را در کارنامه خود دارد. پیش از این آذر صفایی‌نیا عهده‌دار مسئولیت معاونت پشتیبانی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این آئین از خدمات معاون سابق تقدیر کرد و گفت: تغییر و جابجایی‌ها در دولت‌ها مرسوم بوده و امیدوارم شاهد اصلاح در روش‌ها و فرایندهای آسیب‌زا و دست پاگیر باشیم.

سید علی احمدزاده با تاکید بر اینکه مدیریت‌ها امانت بوده و بزای هیچ فردی ماندنی نیست، افزود: باید تلاش رضایت مردم اولویت باشد که در این صوزت خشنودی خالق میسور می‌شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: 652 پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتباری افزون بر سه هزار و 400 میلیارد تومان در دهه فجر امسال در این استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

احمدزاده اظهار داشت: از مجموع این پروژه‌های عمرانی 542 پروژه با اعتبار یک هزار و 180 میلیارد تومان افتتاحی و مابقی کلنگ‌زنی هستند که بدون شک در توسعه ان دیار نقش بسزایی خواهند داشت.

وی با اشاره به کلنگ‌زنی 110 پروژه با اعتبار یک هزار و 500 میلیارد تومان، عنوان کرد: این پروژه‌ها در بخش‌های مختلف حوزه‌های زیرساختی در همه مناطق استان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1005092