medghoo
09 بهمن 1401 - 19:15

۱۰ تن گاز مایع قاچاق در اشتهارد کشف شد

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز از کشف ۱۰ تن گاز مایع قاچاق به ارزش بیش از ۳ میلیارد ریال در شهرستان اشتهارد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، بیژن جنتی، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز، در جمع اصحاب رسانه، گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان اشتهارد در راستای اجرای طرح مبارزه با جرائم اقتصادی و طی اخبار مردمی مبنی بر نگهداری و دپوی گاز مایع قاچاق در یکی از واحدهای شهرک صنعتی اشتهارد، پس از انجام تحقیقات میدانی و هماهنگی قضائی به محل اعزام و در بازرسی های به عمل آمده مقدار ۱۰ تن گاز مایع قاچاق کشف کردند.

جنتی با بیان اینکه کشفیات به دست آمده به صورت غیرقانونی و فاقد مدارک گمرکی دپو شده بود، تصریح کرد: گاز مایع کشف شده جهت استفاده در اسپری مورد استفاده قرار می گرفت و ارزش کشفیات بنا به اظهار نظر کارشناسان ۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: گاز مایع مکشوفه پس از طی مراحل قانونی در محل شرکت مربوطه پلمب و پرونده مقدماتی در این زمینه تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.

در خاتمه معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه پلیس برخورد قاطعانه با مجرمین اقتصادی را با جدیت در دستور کار خود قرار داده است، یادآورشد: هموطنان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلفی با شماره گیری سامانه ۱۱۰ پلیس را در این مأموریت یاری کنند.

پایان پیام/

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1005768